Webinary

Prowadź jeszcze
ciekawsze szkolenia online, buduj bazę odbiorców i zdobywaj więcej klientów dzięki jednemu prostemu narzędziu!

Wypróbuj za darmo

pozyskuj-leady

Pozyskuj Leady

prowadząc webinarium czy podcast przyciągasz uwagę potencjalnych klientów i zbudujesz wartościową bazę mailową do dalszej komunikacji

sprzedawaj

Sprzedawaj

w łatwy sposób umówisz się na wideoprezentację, dzięki której przedstawisz i sprzedasz swój produkt

szkolenia

Prowadź szkolenia

dziel się wiedzą i prowadź angażujące szkolenia online, wykorzystując ogrom funkcji naszych webinarów

spotkania

Organizuj spotkania

Twoi partnerzy znajdują się w Nowym Jorku, Sydney, Helsinkach i Szanghaju? Nie ważne gdzie są, możesz prowadzić z nimi efektywne spotkania online

Różne cele i jedno proste narzędzie, by zrealizować je wszystkie

Maile i webinary,
czyli tam i z powrotem

Te dwa narzędzia to doskonałe połączenie. Dzięki webinarom zyskasz nowe adresy wprost do bazy mailowej, a za pomocą email marketingu wypromujesz swoje wideokonferencje. Następnym krokiem będzie budowanie coraz bliższych relacji z odbiorcami, a kolejnym - liczenie zysków.

Cała armia niezwykłych funkcji

Intuicyjny interfejs

W systemie stworzysz wydarzenie w zaledwie parę minut, zgromadzisz adresy uczestników i przeprowadzisz webinar oraz spotkanie online

Sprawna komunikacja

Zbierzesz adresy odbiorców i wyślesz im automatyczne przypomnienia o wydarzeniu. Po jego zakończeniu przeprowadzisz segmentację oraz otrzymasz nagranie z webinaru

Funkcje wyzwalające kreatywność

Udostępnianie ekranu, tablica do rysowania, przeprowadzanie ankiet i testów na żywo, wyświetlanie filmów z YouTube, a także baneru promocyjnego - to tylko część z naszych funkcji

Webinar w paru prostych krokach

Webinar w paru prostu krokach

Swój webinar stworzysz od podstaw w sześciu prostych krokach, zaczynając od wybrania terminu,
kończąc na ustawieniu strony pożegnalnej.

Wypróbuj za darmo

Webinar w paru prostu krokach2

Każda zapisana osoba otrzymuje własny link do webinaru. Dzięki temu wiesz, kto uczestniczył w wydarzeniu. Możesz wysłać nagranie z prezentacji do zapisanych osób, które nie mogły w niej uczestniczyć.

Wypróbuj za darmo

Webinar w paru prostu krokach 3

Formularz zapisu na webinar pozwoli Ci pozyskać dodatkowe dane o subskrybencie. Możesz wykorzystać je do spersonalizowania przyszłych kampanii mailingowych, bądź zrealizowania kampanii SMS.

Wypróbuj za darmo

Webinar w paru prostu krokach 4

W panelu webinarowym znajdziesz wiele przydatnych funkcji prezentacji, w tym: tablica do rysowania, ankiety, udostępnianie ekranu, wyświetlanie filmów z YouTube czy baneru promocyjnego.

Wypróbuj za darmo

Najczęściej zadawane pytania

Czy można prowadzić więcej niż jeden webinar jednocześnie?

Z jednego konta nie można prowadzić kilku wydarzeń równolegle.

+
-
Czy konta dostępowe również mogą tworzyć i prowadzić webinary?

Każde konto dostępowe widzi zakładkę “Webinary”. Niezależnie od zakresu uprawnień, może tworzyć, edytować oraz prowadzić wydarzenie.

+
-
Czy po zakończonym wydarzeniu mogę pobrać zapis czatu?

Historia czatu jest dostępna do pobrania po każdym wydarzeniu. Jeśli nie zdążyłeś przeczytać wszystkich wiadomości uczestników spotkania, możesz prześledzić czat ponownie już po zakończonym webinarze.

+
-
Chciałbym, żeby użytkownicy mogli zapisać się na wydarzenie bezpośrednio z mojej strony.

Oczywiście jest to możliwe. Po utworzeniu webinaru, udostępniamy kod widgetu, który można umieścić na swojej stronie internetowej.

+
-
Jak ciężkie pliki można dodać do biblioteki webinarowej?

Maksymalna waga pliku, niezależnie od jego formatu, to 100MB.

+
-
Chciałbym, żeby uczestnicy mogli również zabrać głos podczas webinaru.

Jest to możliwe, ale tylko w niektórych trybach. Webinar można prowadzić w trzech trybach:

1. Tryb prezentacji - tylko prezenterzy będą mogli używać mikrofonu.
2. Pytania i odpowiedzi - uczestnik, może poprosić o zabranie głosu, a prezenter może udzielić mu głosu lub odrzucić jego prośbę.
3. Tryb dyskusji - zarówno prezenterzy, jak i uczestnicy mogą swobodnie zabrać głos. W tym trybie, liczba uczestników jest ograniczona do 25.

Pamiętaj, że można zmieniać tryby podczas trwania wydarzenia. Możesz zmienić tryb z prezentacji na pytania i odpowiedzi, kiedy uznasz że jest to czas na dyskusję z widzami.

+
-
Zaplanowałem webinar, który odbędzie się za kilka dni. Mój plan ma limit 100 uczestników, a aktualnie zapisało się już 160 osób.

Jeśli przed datą wydarzenia wzrośnie liczba uczestników ponad limit planu, to wystarczy wykupić wyższy plan. Wykluczy to sytuację, gdy część zapisanych uczestników nie będzie mogła dołączyć do webinaru.

+
-
Czy można nagrać webinar?

Tak, długość nagrania jest zależna od wykupionego planu i waha się w granicach 2-8h. Pamiętaj, że webinar nie nagrywa się automatycznie i trzeba tę opcję włączyć po rozpoczęciu wydarzenia.

+
-
W jaki sposób mogę udostępnić nagranie z webinaru osobom, które pomimo zapisu nie mogły w nim uczestniczyć?

Nagranie, po zakończeniu webinaru, będzie dostępne w bibliotece webinarowej. Możesz pobrać link do nagrania i udostępnić go. Link będzie aktywny dopóki nie usuniesz tego pliku z biblioteki. Jeśli nie chcesz blokować miejsca dla kolejnych nagrań, możesz je pobrać i usunąć. Nie zapomnij włączyć funkcji nagrywania po rozpoczęciu webinaru.

+
-
Czy webinar może poprowadzić kilka osób?

Oczywiście, w wydarzeniu online może brać udział aż 30 prezenterów. Liczba prowadzących różni się w zależności od wykupionego planu.

+
-

Czas opowiedzieć własną historię

Podejmij próbę. Załóż 14-dniowe konto testowe we FreshMailu i sprawdź moc, jaką daje połączenie email marketingu z webinarami

Wypróbuj za darmo